وبلاگ

بیست‌وششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود

بیست‌وششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست‌وششمین نمایشگاه چاپ‌وبسته‌بندی با همکاری اتحادیه چاپ، اتحادیه لیتوگراف، انجمن کارتن‌سازان، اتحادیه کاغذ و مقوا، انجمن کاغذ و مقوا، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق اصناف از تاریخ ۸ تا ۱۲ آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران برگزار می‌شود.

این‌نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۴۳ هزار متر برپا می‌شود که در حال حاضر ۲۵ هزار متر آن توسط شرکت آروین مهر فجر که از سال ۱۳۹۶ برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی را بر عهده دارد، جانمایی شده است. ۵۰۰ متر از این نمایشگاه مذکور، مختص بخش خارجی است که از کشورهای چین و هند غرفه‌هایی به‌صورت پاویون و از کشورهای ایتالیا، آلمان، بلژیک و ترکیه شرکت‌هایی به نمایندگی و به شکل مستقل در نمایشگاه حضور دارند.

بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری بر رونق تولید، فضایی بالغ بر ۱۰۰ متر به‌صورت رایگان در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته تا باحضور در این‌نمایشگاه با توانمندی‌های تولیدکنندگان این صنعت از نزدیک آشنا شود. همچنین ۵۰۰ متر فضای باز برای جانمایی غرفه ها درنظر گرفته شده است.

همچنین، در حاشیه این نمایشگاه، ۶ کلاس آموزشی، ۶ جلسه دورهمی درباره مشکلات صنعت و برنامه زنده خبری اینترنتی برگزار می‌شود.

0 نظر :

پیغام گذاشتن